قابلیت دید در شب دوربین مداربسته IR

مزایای دوربین های مداربسته دید در شب

هزینه کم :  دوربین های مداربسته با قابلیت دید در شب هزینه بالایی ندارند. به همین جهت نیز اکثر دوربین های مداربسته امروزی دارای این قابلیت مفید میباشند.
امکان نظارت و دید بر محیط در تاریکی مطلق : مزیت اصلی این نوع دوربین ها مجهز بودن به نور مادون قرمز است. این نوع دوربین ها در جایی که نوری وجود ندارد، وجود دوربین مداربسته با  نور مادون قرمز بدون اینکه کسی متوجه گردد تصاویر را با وضوح خوبی ضبط می کنند.
سادگی تکنولوژی : تکنولوژی به کار رفته در دوربین های مداربسته دید در شب بسیار ساده میباشد. به همین جهت هم بسیاری از تولید کنندگان به ساخت این سری از دوربین ها تمایل بیشتری نشان می دهند.
 مقاومت بالا: دوربین های مداربسته دید درشب به دلیل مقاومت بالایی که دارند در مکانهای داخلی و بیرونی قابل استفاده میباشند.
مصرف انرژی کم: دوربین های مداربسته معمولا نیاز به انرژی بالایی ندارند. از این رو بسیار کم هزینه بوده و همچنین تنوع بالایی دارند.

هنگام خرید دوربین با دید در شب رنگی باید با نکات زیر توجه کرد:

رزولوشن دوربین دید در شب: از مهمترین نکات دوربین دید در شب رزولوشن آن میباشد. بهتر است دوربین هایی که برای فضای باز انتخاب میگردد، رزولوشن بالایی داشته باشند.
برد دید در شب دوربین مداربسته: برد دوربین بسیار نکته پر اهمیتی میباشد . البته توجه کنید که برد اسمی داخل کاتالوگ از برد مفید خود دوربین کمی کمتر میباشد.
زاویه دید دوربین دید در شب: چنانچه قصد دارید دوربین دید در شب تمام زوایای محیط مورد نظر را در بر بگیرد، باید به زاویه دید دوربین دقت زیادی کرد.

جهت مشاهده  محصولات مشابه با دوربین مداربسته در سایت الکتروتکنیک بالایی کلیک کنید.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام ایران اسکن ویو روی لینک کلیک کنید. »