ایفون-تصویری-جهت-بالا-بردن-امنیت

مزایای استفاده از آیفون تصویری جهت بلا بردن امنیت منزل

حتما شما هم می خواهید که در منزل و یا محل کار خود هم احساس امنیت و هم احساس آرامش داشته باشید. گاهی پیش می‌آید در طول روز تعداد زیادی از افراد به جلوی درب منزل شما و یا محل کار شما بیایند که شما برخی از آنها را نمی شناسید و نمی خواهید آن افراد را ملاقات نموده و یا برای بررسی آن افراد نمی خواهید به جلو در بروید. امروزه با استفاده از آیفون تصویری در منزل، کارشما راحت تر شده و دیگر نیاز نیست برای شناسایی افراد به جلو درب بروید.
آیفون تصویری نقش مهمی در امنیت منزل و محل کار شما ایفا می‌نماید. گاهی اوقات غریبه ها و یا سارقین در پشت درب شما میباشند و شما نمی خواهید ناخواسته درب را برای این افراد باز نمایید. شما با استفاده از آیفون تصویری به راحتی می‌توانید مطلع شوید چه کسی پشت درب منزل شما است. ومیتوانید به آنها اجازه ورود بدهید یا خیر. آیفون های تصویری به شما این امکان را می‌دهند که بتوانید تایه زمان معین تصاویر را ضبط نموده،که این در بالا بردن امنیت نقش خیلی مهمی ایفا می کند. برخی ایفون ها این قابلیت را دارند که شما با دیگر همسایه ها و یا نگهبانی ساختمان خود ارتباط برقرار نمایید.

نکاتی که باید قبل از خرید یک آیفون تصویری در نظر گرفت:

۱) آیفون های تصویری یک بخش بسیار مهم جهت امنیت خانه شما محسوب می شوند. بنابراین بهتر است ایفون ها دیجیتالی باشند تا بتوانند با سایر سیستم های خودکار خانه شما ادغام شوند و حتی دارای امکانات اینترنتی نیز باشند.
۲) هنگام خرید آیفون تصویری باید اطمینان حاصل نمایید که آیفون انتخابی شما با مواد مقاوم در برابر ضربه ساخته شده باشد .
۳) دوربین نصب شده در آیفون تصویری باید دارای ویژگی‌های دیددرشب باشد. زیرا باید ایفون تصویر بهتری  در شب برای شما ارائه دهد و امنیت را بالاتر ببرد. در نتیجه یک آیفون خوب باید در هر شرایط نوری به درستی عمل کند.
۴) آیفون تصویری باید کیفیت صدا و فیلم خوبی داشته باشد و با سایر سیستم ها سازگار باشد

جهت مشاهده  محصولات مشابه با آیفون تصویری در سایت الکتروتکنیک بالایی کلیک کنید.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام ایران اسکن ویو روی لینک کلیک کنید. »