بهترین ایفون تصویری

راهنمای خرید انواع آیفون تصویری

در اینجا قصد داریم شما را با بهترین آیفون تصویری آشنا کنیم. مناسب ترین آیفون با توجه به شرایط ساختمان، تعداد واحد ها و میزان بودجه تعیین می گردد، پس نمی توان یک درب باز کن خاص را برای همه به عنوان بهترین مورد معرفی کرد.
توجه داشته باشید که رنگی بودن صفحه نمایش و حافظه دار بودن آن، دیگر یک خصوصیت ویژه به شمار نمی رود، بلکه امروزه همه آیفون ها رنگی هستند و اکثرا دارای حافظه. اکثر افراد وقتی قصد خریدجنسی را دارند در ابتدا اطلاعات کاملی در مورد محصول کسب میکنند، سپس به خرید آن با بهترین قیمت ممکنه اقدام مینمایند. در اینجل  ما سعی داریم بیشتر اطلاعاتی که برای خرید یک دستگاه آیفون تصویری نیاز دارید را برای بهترین انتخاب با بهترین قیمت به شما معرفی نماییم.

در نگاهی کلی دو نوع آیفون تصویری وجود دارد:

نوع اول : آیفون های تصوری با صفحه نمایش رنگی بدون قابلیت ضبط صدا و تصویر . این نوع آیفون فقط تصاویر را به شما نمایش می دهند.
نوع دوم :این نوع که جدیدترین مدل می باشد علاوه بر نمایش صوت و تصویر دارای کارت حافظه ای بوده که امکان ضبط صوت و تصویر را دارد.
جهت تکمیل پروژه ساختمانی درحال ساخت و یا تغییر آیفون صوتی به تصویری، نیاز به خرید این محصول میباشد، اما اگر بخواهید این مورد را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید، قطعا با محدودیت هایی وجود دارد.مثلا ایفون های ارزان صفحه نمایش کوچکی دارند و بدون حافظه هستند.
در نظر داشته باشید که نمی توان لیست قیمت آیفون تصویری خارجی با قیمت های بالا را در این قسمت گنجاند. نکته مهم دیگه اینه  که قیمت ها حدودی هستند و تغییر آن ها در طی زمان، طبیعی خواهد بود.

آیفون تصویری ساده با قیمت مناسب

این نوع آیفونهای تصویری بیشترین کاربرد را دارا هستند، بیشتر ساختمانها از این نوع دربازکن های تصویری استفاده می کنند.
 از بزرگترین ویژگی های این نوع دربازکن های تصویری کیفیت خوب، صفحه نمایش با اندازه ۳٫۵ تا ۴٫۳ اینچ ، قیمت کم، گارانتی بلند مدت می باشد. برندهایی که رقابت شدیدی در ساخت این نوع آیفونهای تصویری دارند در زیر لیست شده اند.
سیماران مدل HS-35 اینچ و HS-40 و HS-43: بدون حافظه در اندازه ۳٫۵، ۴ و ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : قیمت مناسب، کیفیت تصویر بسیار بالا، طراحی زیبا، گارانتی بالا
تابا در مدلهای ۱۰۳۵ و ۱۰۴۰ در سایز ۳٫۵ اینچ با حافظه
مهمترین مزایا : طراحی زیبا در مدل ۱۰۳۵،دارای حافظه داخلی و اضافه کردن کارت حافظه، گارانتی بالا
سوزوکی در مدل SZ-413 و SZ-415 در سایز ۴٫۳ اینچ
مهمترین مزایا : قیمت مناسب، کیفیت تصویر مناسب، برند ژاپنی ،گارانتی بالا
الکتروپیک مدل ۱۲۸۶ در اندازه ۳٫۵ اینچ
مهمترین مزایا : کیفیت تصویر مناسب ،مناسب ساختمانهای قدیمی به جهت عدم نیاز به سیم فویل دار ، گارانتی بالا

جهت مشاهده  محصولات مشابه با آیفون تصویری در سایت الکتروتکنیک بالایی کلیک کنید.

« ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. جهت عضویت در پیج اینستاگرام ایران اسکن ویو روی لینک کلیک کنید. »